Обирай свій абонемент!
Купуй два, та отримуй третій БЕЗКОШТОВНО!
*пропозиція діє лише за умови наявності студентського квитка, та одночасної сплати повної вартості двох ідентичних абонементів строком 1 рік або 1 місяць одразу
У Sport Life для тебе та твоїх друзів:
Басейн
Спортивні басейни з очищеною водою без хлору. Безліч акватренувань: заняття середньої та високої інтенсивності, аквафітнес з інвентарем, уроки спортивного плавання та ексклюзивні програми.
Спортивні класи
Групові тренування в затишних студіях. Простір для тренувань в персональному форматі та мінігрупах. В наявності необхідне сучасне обладнання, для будь-яких активностей, на будь-який смак, від Yoga до High-Intensity Interval Training.
Тренажерний зал
Сучасні тренажерні зали з найкращим американським обладнанням, виготовленим за міжнародними стандартами якості, від провідних виробників - Technogym, Life Fitness, Hammer, Precor, Star Trac, Cybex. Три зони тренувань: кардіотеатр, вільні ваги та вантажно-блочні тренажери. Персональні тренінги від сертифікованих інструкторів.
Зони інтенсивних тренувань
30 minute workout – 30-хвилинне тренування на всі м`язи тіла, яке поєднує силову підготовку та кардіо складову. Cтудії сайкл, оснащена модерновими спінбайками. Street Fit Zone – зони функціонального тренінгу є різноманіття вправ, які підходять для людей з різними рівнями фізичної підготовки, одна з найбільш ефективних і безпечних способів позбутися від зайвих кілограмів.
Персональні тренування
Персональні тренування в сухих та аквазонах від досвідчених сертифікованих партнерів. Для різних рівнів підготовки і швидкого досягнення результату.
Реєструйся для отримання подарунку!
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Пропозиція діє з 01.09.2021 до 30.09.2021 року на території України, окрім території АР Крим та зони проведення ООС.
Пропозиція передбачає можливість отримання дорослої клубної картки відповідного фітнес-клубу Sport Life, типу "індивідуальна повна клубна картка", за умови одночасного придбання двох ідентичних клубних карток строком дії 1 рік або 1 місяць, на умовах повної попередньої оплати. Пропозиція діє лише для студентів ВНЗ України. Під час придбання клубних карток у відповідному фітнес-клубі Sport Life, пред'явлення діючого персонального студентського квитка, виданого ВНЗ України і документу, що посвідчує особу - є обов'язковою умовою приймання участі в Пропозиції. Деталі Пропозиції за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.