Дитячий фітнес у подарунок!Обирай будь-який дорослий річний абонемент, та отримуй БЕЗКОШТОВНИЙ абонемент для ДИТИНИ, строком на 1 місяць!
У дитячій академії Sport Life:
Дитячий басейн
Просторий дитячий басейн з комфортною температурою. Групові заняття та персональні тренування з плавання.
Дитячі спортивні секції
Групові тренування для діточок на будь-який смак: дитяча йога, художня гімнастика, акробатика, танці, єдиноборства. Спортивні секції з плавання.
Ігрова кімната
Ігрова кімната з безліччю розваг: настільні ігри, ігрова приставка PSP, батут, лабіринт, скелелаз. Перебування дитини під наглядом інструктора-педагого з дитячого фітнесу.
Навчальні класи
Розвиваючі та навчальні програми: англійська мова, підготовка до школи та садочка, творчі класи, малювання, ліплення. Клуб вихідного дня та фітнес-табір на час шкільних канікул.
Послуги для наймолодших
Послуги персонального супроводу дитини. Групові заняття в академії раннього розвитку для дітей до 3 років. Басейн для немовлят, уроки плавання для наймолодших.
Пройдіть реєстрацію
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Пропозиція діє з 01.09.2021 до 30.09.2021 року на території України, крім території АР Крим та зони проведення ООС. Під «Безкоштовний абонемент на 1 місяць» мається на увазі можливість отримання дитячої клубної картки, строком дії 30 календарних днів, що надає право відвідування відповідного фітнес-клубу Sport Life, за умови дотримання всіх наступних умов: 1) обовязкове проходження реєстрації на сайті promo.sportlife.ua 2) придбання, в межах дії Пропозиції, будь-якої дорослої річної клубної картки; 3) пред'явлення на касі Клубу інформаційної картки, що додається до цього флаєру. Дитяча клубна картка відповідатиме категорії та типу придбаної дорослої клубної картки. Правила відвідування дитиною фітнес-клубів Sport Life зазначені на сайті www.sportlife.ua. Деталі Пропозиції у відділі по роботі з клієнтами відповідного Клубу або за телефоном (044) 222 4 222. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.