Шановні клієнти!
Ознайомтесь з розкладом роботи фітнес-клубів мережі

КРЕМЕНЧУК та ЗАПОРІЖЖЯ
З 12:00 – 11 травня 2021 року фітнес-клуби Sport Life міст Кременчук та Запоріжжя* – відновлюють свою роботу!

*Дитячий клуб Sport Life Запоріжжя тимчасово призупиняє свою роботу до відкриття басейну, у зв'язку з неактуальністю даної послуги і відсутністю попиту.

Рішення щодо відкриття фітнес-клубів Кременчук та Запоріжжя прийнято на підставі Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 28 від 06 травня 2021 року, згідно з яким: починаючи з 07 травня 2021 року, на території Полтавської та Запорізької областей, скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Вхід до Клубів можливий лише у захисній масці (респіраторі), та за умови проведення вхідного санітарного контролю відвідувачів.
ЛЬВІВ та ПОЛТАВА
З 12:00 11 травня 2021 року фітнес-клуби Sport Life Героїв УПА та Полтава – відновлюють свою роботу!

КИЇВ та КИЇВСЬКА область
З 12:00 – 01 травня 2021 року фітнес-клуби Sport Life міста Київ
ЧАСТКОВО ВІДКРИТО для прийому відвідувачів!

Залишаються зачиненими, у зв'язку з проведенням профілактичних робіт та реконструкції інженерних систем, наступні клуби: Арсенальна, Дарницька, Динамо, Дніпровська Набережна, Караваєві Дачі, Куренівка, Лесі Українки, Лісовий, Льва Толстого, Оболонь, Осокорки, Поділ, Почайна, Солом'янка, Вишневе Вітянська, Гатне, Біла Церква.
Дату відкриття повідомимо додатково.

Всім клієнтам зачинених клубів з локальними картками надано мережевий доступ для відвідування інших клубів згідно формату Вашої карти!

Рішення щодо відкриття фітнес-клубів прийнято на підставі Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 24 від 28 квітня 2021 року, згідно з яким: починаючи з 01 травня 2021 року, на території м. Києва, скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Вхід до Клубу можливий лише у захисній масці (респіраторі), та за умови проведення вхідного санітарного контролю відвідувачів.
Ознайомтеся з режимом роботи клубів та клієнтських відділків
Адреси клубів визначені у п.1.2. клубних правил
Для клієнтів зачинених клубів

Необхідно заповнити форму на заморозку за ПОСИЛАННЯМ, та залишити письмову заявку у клієнтському відділі клубу.
© 2007–2021 Group of companies Sport Life
Phone: +38 044 222 4 222