Бронюй абонемент –
отримуй 1000 годин фітнесу
Зустрічайте!

Новий флагман мережі Sport Life
Київ, вул. Кільцева дорога,1, ТРЦ Respublika Park
На тебе чекає:
Тренажерний зал


Великий сучасний зал. Обладнання найкращих американських виробників. Зони: кардіотеатр, вантажно-блочні тренажери, вільні ваги, стретчинг, TRX зона.
АквазонаСучасні спортивні басейни для дорослих та дітей. Аквааеробіка, тренування з персональним тренером. Великий вибір аква-інвентарю.
Лазневий комплекс


Краще, що може бути після тренування — це лазня. Руська лазня, фінська сауна та римська баня. Відпочинок після лазні у зоні лаунж.
СПА процедуриКабінет з різними видами масажу: загальний, спортивний, релакс, дитячий і корекція фігури. Вітамін D круглий рік з сучасним солярієм.
Ексклюзивний сертифікат
Даний сертифікат надає можливість забронювати ціну передпродажу в клубі Республіка та отримати ексклюзивний ПОДАРУНОК – 1000 годин безкоштовного фітнесу.
Також даний сертифікат може бути використано як частину сплати будь-якого іншого абонементу,
наявного у продажу в мережі фітнес-клубів Sport Life.

Активація абонементу, придбаного на передпродажу в клубі Республіка, відбувається в день відкриття клубу.
СЕРТИФІКАТ
На бронювання* абонементу та отримання ПОДАРУНКУ
на передпродаж в клубі Республіка

(Сертифікат бронює поточну ціну передпродажу та зараховується як знижка у розмірі 1000 грн, на будь-який абонемент у клубі Республіка, або будь-який інший абонемент мережі Sport Life.
ПОДАРУНОК надається лише на абонементи наявні на передпродажу у клубі Республіка)

* Під бронюванням ціни передпродажу мається на увазі можливість оформити будь-який з абонементів клубу Республіка, за ціною що діяла на момент придбання сертифікату протягом 14 календарних днів з дня факту його сплати, навіть якщо поточні ціни буде змінено.


1 000 грн
КУПИТИ
Оформити сертифікат
Для отримання посилання на сплату важливо залишити актуальну електронну адресу на яку ви отримаєте сплачений Сертифікат.
УВАГА! Лист з є-Сертифікатом може потрапити в будь-яку папку вашої електронної скриньки. Будь ласка, перевірте всі папки, включаючи папку «Спам».
Орієнтовний період відкриття Клубу Республіка — 2-й квартал 2022 року. Знижка -47% надається на абонементи клубу Республіка, в період проведення передпродажу, що триватиме з 29.12.2021 до відкриття Клубу. Розмір знижки може змінюватись, протягом дії передпродажу. Актуальний розмір знижки дізнавайтесь у день придбання відповідного абонементу.
Передпродаж
розпочато!
Відділ по роботі з клієнтами знаходиться за адресою:

ЖК Республіка,
Кільцева дорога, 1.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Телефонуйте
+38 (044) 222 42 22