Дитячі місячні абонементи на персональні тренування в басейні у Sport Life Одеса

12 візитів до клубу лише у супроводі персонального тренера


Поспішайте! Кількість місць обмежена
Безпечні та ефективні тренування в кращих басейнах міста Одеса!
Регулярні тренування в басейні зміцнюють дитячий імунітет, розвивають всі групи м'язів, збільшують об'єм легенів і зменшують ризик виникнення легеневих захворювань. І це далеко не всі переваги цього виду спорту. Плавання допомагає направити активну енергію дитини в позитивне русло, покращує загальну фізичну підготовку та піднімає настрій.
3-13 років
Вікові категорії
30 днів
Термін абонемента
Персональні
Види тренування в басейні
*Увага! Абонемент на персональні тренування не включає вартість самих персональних тренувань. Розрахунок за персональні тренування відбувається безпосередньо з персональним тренером
Обрати тренера клуб Одеса Таїрова
Наші тренери Одесса Таїрова
Сіліна Лілія
КМС з плавання, багаторазова призерка Чемпіонатів України, із задоволення допоможу всім бажаючим навчитися плавати, удосконалити свої навички, досягти поставленої мети. За 6 років виховала понад двохсот спортсменів, які займали найвищі ступені нагород.
Крилов Антон
МС з плавання, призер юнацьких Чемпіонатів України з плавання. 10 років навчаю людей плаванню.
Єрмаков Артур
МС з плавання та плавання в ластах, багаторазовий чемпіон і призер Чемпіонатів України, Чемпіонату Європи, призер Чемпіонату Світу. Рекордсмен України.

10 років тренерської діяльності, за цей час понад 1000 учнів навчив плаванню. Моя команда приймає участь у змаганнях різноманітного рівня від клубних до міжнародних.


Обрати тренера клуб Одеса Котовського
Наші тренери Одесса Котовского
Сериков Виталий
Майстер Спорту з плавання. 11 років тренерського досвіду. Навчаю технікам спортивного та оздоровчого плавання. Готую молодь для виконання спортивних нормативів.
Киссель Екатерина
Кандидат у майстри спорту з плавання. Фахівець у галузі фізичного виховання та спорту. 10 років досвіду тренера з плавання. Можу навчити плаванню КОЖНОГО!
Воронько Нина
Кандидат в Майстри спорту з плавання. Фахівець з фізичного виховання та спорту. "6" років тренерського досвіду у напрямках спортивного та оздоровчого плавання.


Шух Діана
Кандидат у майстри спорту з плавання. Призерка міжнародних турнірів з плавання. Фахівець у галузі фізичного виховання та спорту. Спеціаліст з Реабілітаційного та оздоровчого плавання.
Сумерина Ірина
Кандидат у Майстри Спорту з плавання. Спеціалізуюся на плаванні дітей дошкільного віку, та плаванні для немовлят.
Фахівець у галузі фізичного виховання та спорту.
Плавання від народження і на все життя для Усіх!
Новожилов Михайло
Кандидат у майстри спорту з плавання. Фахівець у галузі фізичного виховання та спорту. Навчу плавати кожного, навіть якщо він цього не хотів.
Маловичко Марія
Майстер спорту з плавання. Членка збірноїї України з плавання. Багаторазова Чемпіонка України, та призерка чемпіонатів Європи. Спеціаліст у спортивному плаванні та оздоровчиму плаванню для дітей підлітків та юнаків.
Голубова Віра
Майстер Спорту Міжнародного Класу з артистичного плавання. Член збірної України. Чемпіонка Європи з артистичного плавання. Тренер збірної Одеської області. Підготую Вас або ваших дітей до Олімпіади з Водних Видів Спорту
Питання та відповіді
Тривалість абонементу?
Місячний абонемент триває 30 календарних днів
Чи потрібно разом з дитячим купувати дорослий абонемент?
Ні, якщо Вас зацікавив місячний абонемент для відвідування персональних аква тренувань, потрібно придбати лише місячний абонемент для дитини
Чи можна призупинити дію абонемента, якщо моя дитина захворіла, або не може відвідувати тренування з інших причин?
На жаль, на місячний абонемент не поширюється заморозка, або продовження дії з будь яких причин.
Можна передати абонемент іншій дитині?
Абонемент є іменним, не може передаватися другим особам. Тобто відвідувати тренування по придбаному абонементу, може тільки той, на кого він оформлений
Скільки персональних тренувань входить в абонемент?
У абонемент входить 12 візитів до клубу. Кожен візит передбачає персональне тренування. Тобто, у вас є можливість пройти 12 персональних тренувань за 30 календарних днів.
Моя дитина не вміє сама переодягатись, як мені потрапити у роздягальню, не купуючи абонемент?
При кожному відвідуванні клубу для персонального тренування, на рецепції Вас буде зустрічати Ваш персональний тренер. Він переодягне дитину і після закінчення тренування супроводжуватиме до виходу на центральну рецепцію.
Що додатково потрібно для відвідування тренувань?
По – перше, довідку від лікаря. Якщо такої немає, можна оформити у нас в клубі, згідно прейскуранта.
По – друге, рушничок для душа, гумові капці, окуляри для плавання і шапочку
Цей абонемент не дає дитині можливість відвідувати дитячий клуб або басейн самостійно, без придбання персональних тренувань?
Ми створили цей абонемент спеціально для тих хто дуже хотів займатися з персональним тренером і не мав змоги купувати річний абонемент для себе та дитини. Тому, відвідувати за цим абонементом можна лише персональні тренування у басейні. Самостійне відвідування клубу задля вільного плавання в басейні без тренера за цим абонементом неможливе
Чому у вартість абонементу не входять самі тренування?
Якщо Вам відомо, ми маємо с нашими тренерами партнерські відносини. Розрахунок за персональні тренування, узгодження графіку тренувань, Ви будете здійснювати безпосередньо з Вашим тренером. Абонемент дає змогу дитині перебувати на території басейну та роздягальні.
* – обов'язкові для заповнення поля.

Детальна інформація, щодо умов відвідування дитячих спортивних секцій, за телефоном або у відділах по роботі з клієнтами фітнес-клубів Sport Life, що розташовані в м. Одесі за адресами: 1) просп. Небесної Сотні, буд. 2/1;
2) вул. Давида Ойстраха, буд. 32.
Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.
Ваша дитина вже вміє плавати і ви хочете щоб вона займалася в групі, досягала спортивних вершин і тренувалась в команді з однолітками і під керівництвом наших тренерів?

В такому разі ми пропонуємо Вам записатися на Секції з плавання.
Є питання? Телефонуйте!