Всім вакцинованим!
Купуй абонемент з використанням Є-підтримка та отримай РІК басейну в ПОДАРУНОК!
1
Обирай абонемент SPORT
2
Сплачуй частину вартості абонемента за допомогою Є-підтримка
3
Отримай ПОДАРУНОК! Користування басейном.
4
Забирай абонемент SPORT+POOL
У Sport Life ти точно
знайдешь щось для себе
АКВАЗОНА
Спортивні басейни, дитячі та басейни для немовлят. У наших басейнах вода проходить 5 етапів очищення, знезараження озоном та ультрафіолетом.

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ
Клуби обладнано найкращими американськими тренажерами. Кардіотеатри з панорамним видом на місто або на аквазону.
SPA ТА ЛАЗНІ
Лазневі комплекси з руською лазнею, фінською сауною та римською парною, масажними кабінетами, солярієм.
Умови акції та політика конфіденційності
Пропозиція діє з 25.12.2021 протягом 120 днів з дня покупки сертифікату (за умови відсутності внесення відповідних змін центральними органами виконавчої влади) на території України, крім території АР Крим та зони проведення ООС. Абонемент або Сертифікат вартістю 1000 грн., доступний до придбання в рамках Програми «єПідтримка», затвердженої Постановою КМУ № 1272 від 09.12.2021. Абонементом за 1000 грн. є локальна клубна картка відповідного фітнес-клубу Sport Life, строком дії 30 календарних днів, категорії «SPORT» типу «індивідуальна повна клубна картка» або категорії «Sport+Life» типу «індивідуальна повна вихідного дня» (на вибір споживача) за умови наявності обраного абонементу у певному клубі. Сертифікат вартістю1000 грн. може бути використано як частину оплати за будь-який Абонемент, вартість якого перевищує або дорівнює 1000 грн. Участь в Пропозиції доступна виключно для громадян України віком від 18 років, що підпадають під визначення «отримувач допомоги», в рамках державної Програми «єПідтримка». Кількість Абонементів та Сертифікатів є обмеженою. Строк дії Пропозиції може бути продовжено. Деталі отримання кешбеку від АТ «АЛЬФА-БАНК» за посиланням: https://alfabank.ua/kartka-epidtrimka-partners. Інформація, щодо наявності Абонементів у відповідному фітнес-клубі Sport Life та деталі, щодо умов їх придбання, у відділі по роботі з клієнтами клубів за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.
Умови використання є-Сертифікату
  • Обираючи є-Абонемент або є-Сертифікат Ви сплачуєте вартість є-Сертифікату (1000 грн), за допомогою якого можна оформити один з наявних є-Абонементів в обраному Вами клубі або використати сплачений є-Сертифікат для оплати частини повної вартості будь-якого іншого абонементу Sport Life.
  • є-Сертифікат може бути сплачений лише коштами програми єПідтримка.
  • Кешбек 15% від Альфа-Банку буде Вам нараховано автоматично лише за умови сплати є-Сертифікату карткою єПідтримка від Альфа-Банку на цьому ресурсі.
  • Даний сертифікат є персональним та ним можна скористатись лише один раз.
  • Сертифікати між собою не сумуються і не підлягають грошовому обміну та поверненню.
  • Одним сертифікатом можливо сплатити лише один будь-який обраний абонемент.
  • Якщо вартість обраного вами абонементу меньша вартості сертифікату, сертифікат використовується повністю, залишок коштів не зберігається, та не може бути використаним.
  • Сертифікатом можливо сплатити лише купівлю абонементу, сертифікат не може бути використаний на сплату додаткових послуг або операцій з існуючим абонементом. Інформацію щодо наявності спеціальних абонементів та умов їх оформлення за програмою еПідтримка уточнюйте у відділах по роботі з клієнтами відповідних клубів мережі Спорт Лайф або за тел. гарячої лінії 044 222 4 222
  • Сертифікат може бути використано лише в містах присутності фітнес клубів Спорт Лайф, а саме: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Вишневе, Гатне, Житомир, Кам'янець-Подільський, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Петропавлівська Борщагівка, Полтава, Рівне, Херсон, Черкаси, Чернівці.
Є питання? Телефонуй!
© 2007–2022 Group of companies Sport Life